Baltimore Ravens se dohodl na pětileté smlouvě s Roquanem Smithem

Smith a Ravens se údajně dohodli na pětiletém prodloužení smlouvy o 100 milionů dolarů, což z něj udělá nejlépe placeného strážce v historii NFL. Baltimore Ravens se starají o to, aby Roquan Smith v americký fotbal dresy byl součástí jejich obrany ještě dlouho.

Smith se stane prvním hráčem mimo míč, který vydělá 20 milionů dolarů za sezónu. Transakce zahrnuje plnou záruku 45 milionů USD a hrubou záruku 60 milionů USD. Očekává se, že Smith, který reprezentuje sám sebe, se v této offseason stane volným hráčem. Baltimore od příchodu druhého Smithe do NFL odevzdal pouhých 14,7 bodu na zápas. Ravens povolují pouhých 288,8 yardů na hru a 3,5 yardů na přenos – prudký pokles z 364,4 yardů na hru a 4,4 yardů na přenos, které měli před příchodem Smithe.

Podepsání Smithe bylo pro Ravens jednoznačné, protože měli okamžitý dopad na obranu Ravens od doby, kdy Baltimore získal Smitha v termínu výměny. Smith v Baltimore Ravens dresy má v této sezóně s Ravens a Chicago Bears na kontě 169 zápasů, 4,5 pytlů, tři zachycení a šest obran přihrávek. Smith a Patrick Willis jsou jediní hráči s více než 150 zákroky, více než čtyřmi saky a více než třemi zákroky v sezóně.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *