Russell Wilson prodloužil pětiletou smlouvu s Denver Broncos

Denver Broncos podepsal s quarterbackem Russell Wilsonem pětiletou smlouvu na 245 milionů dolarů, včetně záruky 165 milionů dolarů, podle zpráv.

Je to také třetí nejgarantovanější smlouva v historii NFL, pouze za quarterbackem Browns Deshaunem Watsonem (230 milionů dolarů) a quarterbackem Cardinals Kylerem Murrayem. (189,5 milionu). Wilsonovi v současné době zbývají dva roky smlouvy s Seahawks, která má hodnotu 24 milionů dolarů v této sezóně a 27 milionů v příští sezóně.

Wilson byl jasnou volbou pro generálního manažera Broncos George Patona. Aby ho získali, vyměnili Broncos pět výběrů z draftu, včetně dvou výběrů v prvním kole a dvou výběrů ve druhém kole, s Seahawks. Wilson, který plánuje hrát dalších 10-15 let, je také velmi spokojený se svým novým domovem a říká, že tým je „plný energie“ a „cílem vyhrát“.

Wilsonových 292 přihrávek v kariéře je druhým v historii ligy pro quarterbacka v první dekádě jeho kariéry, pouze za Peytonem Manningem (306). Pouze Tom Brady (324) a Aaron Rodgers (317) prošli za poslední desetiletí více touchdownů než Wilson.

Doufám, že Russell Wilson může ukázat své schopnosti v Denver Broncos, vyvinout vytrvalé úsilí, aby vyhrál více míčů pro tým, naše webové stránky nabízejí NFL dresy levně různých týmů, vítejte na nákup!

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *