Patrick Mahomes si poranil pravý kotník, když vedl Chiefs k poločasovému vedení 34:0 nad Bears.

Tým Kansas City Chiefs zahájil 3. týden NFL proti týmu Chicago Bears a už v poločase vedl na stadionu Arrowhead Stadium 34:0. Jen co se však poločasová přestávka nachýlila, přišla špatná zpráva: quarterback Patrick Mahomes utrpěl zranění pravého kotníku. Naštěstí pro Chiefs se Mahomes na začátku druhého poločasu vrátil do hry bez zjevných známek signalizujících zranění.

Zranění kotníku vyvolalo obavy z Mahomesových předchozích výronů vysokého kotníku, zejména v play-off 2022, kdy kvůli němu musel pokračovat ve hře. V tomto utkání však Mahomes navzdory zranění zůstal ve hře tak dlouho, dokud měl dres Kansas City Chiefs na sobě, a připravil tak půdu pro to, aby se Kansas City ve druhém poločase opět rozjel.

Na konci druhé čtvrtiny zápasu seděli Chiefs na vrcholu s 31bodovým náskokem. Na obranné polovině Bears však linebacker Yannick Ngakoue při rozehrávce podrazil Mahomese a způsobil mu zranění kotníku. Dvojnásobný nejužitečnější hráč NFL (MVP) po zranění zřejmě začal kulhat a po zbytek prvního poločasu se držel na pozici středního hráče. Při závěrečné přihrávce prvního poločasu však na hřišti projevil bolest, příliš se nehýbal a nakonec musel opustit hřiště. Pro nás jako fanoušky bylo srdcervoucí sledovat, jak Mahomes v Chiefs nfl Dresy zoufale opouští hřiště.

Ke konci poločasu Mahomes úzce hovořil s trenérem Chiefs Andym Reidem. Zranění bylo pro Mahomese očividně náročné, ale díky svému odhodlání a profesionalitě mohl pokračovat ve hře.

Předtím, než Mahomes utrpěl zranění, dokázal předvést perfektní výkon, dokončil 15 z 20 přihrávek, naběhal 169 yardů a vstřelil dva touchdowny. Jeho hvězdný výkon pomohl týmu Chiefs získat poločasový náskok 34 bodů, což je největší poločasový náskok v jeho kariéře.

Navzdory problémům se zraněními Mahomes prokázal svou houževnatost a odhodlání a zároveň vyhrál zápas i pro Chiefs. V dalším průběhu zápasu se ukáže, zda dokáže překonat zranění a nadále vést Chiefs k vítězství.

Pokud jste fanoušky nfl, nezapomeňte fandit svému oblíbenému týmu! A také pokud si chcete koupit dresy, můžete také přejít přímo na mé webové stránky, které mají spoustu levných nfl Dresy, které chcete.