Thriller! Jacksonville Jaguars si v Londýně poradili s Buffalo Bills a zvítězili.

Fotbalisté Jacksonville Jaguars se v Londýně utkali s Buffalo Bills a v ohromujícím zápase dokázali zvítězit 25:20. Ačkoli byli hráči Buffalo Bills favority a šestibodovými favority, Jacksonville Jaguars si na začátku utkání vytvořili náskok a po celou dobu, kdy se Buffalo Bills snažili vyrovnat, odpovídali.

Jaguars v bílá dresech učinili po zápase s Londýnem moudré rozhodnutí zůstat v zámoří, což se ukázalo jako chytrá volba. Trevor Lawrence v Jacksonville Jaguars dresy zkompletoval 25 z 37 přihrávek na 315 yardů a hodil touchdown, zatímco Travis Etienne dominoval v útoku se 136 yardy a dvěma touchdowny. Calvin Ridley se v zápase vrátil do formy a se sedmi chyceními zaznamenal 122 útočných yardů.

Útok Buffala Bills začal příliš pomalu. Přestože se ve čtvrté čtvrtině výrazně vrátili do zápasu a dali 13 bodů, Jacksonville Jaguars nepolevili. Josh Allen dokončil 27 ze 40 přihrávek na 359 yardů a hodil dva touchdowny a jeden interception. stefon Diggs chytil osm přihrávek na 121 yardů a jeden touchdown, Gabe Davis také šest přihrávek na 100 yardů a jeden touchdown. buffalo Bills se v útoku udrželi na 29 yardech.

V neděli se bohužel na titulní straně Buffalo Bills objevila zranění a výsledek londýnského zápasu by mohl mít vliv na další vývoj Bills. DaQuan Jones si poranil prsní sval a obavy vzbuzuje také Matt Milano, který má zraněnou nohu.

Pojďme se podívat na podrobnosti tohoto londýnského utkání.

Zdá se, že Jacksonville Jaguars pochopili vzorec Buffalo Bills. Jsou jediným týmem, který dvakrát porazil Joshe Allena o více než pět bodů jako handicap. Toto klání bylo pro Jaguars dokonalým týmovým vítězstvím. V prvním poločase jejich obránci dávali soupeři jen málo příležitostí k výbušné hře a nutili Allena hledat brejky při krátkých přihrávkách. A útok Jaguars dokázal v klíčových okamžicích zorganizovat dlouhé nájezdy, což se nakonec stalo rozhodujícím faktorem zápasu.

Jaguars zakončili 18 z 10 útoků na třetí down, což byl působivý výkon. Ať už to byl Christian Kirk nebo Calvin Ridley, jádro útoku Jacksonville Jaguars hrálo v klíčových okamžicích dobře. Přestože Buffalo Bills ve čtvrté čtvrtině dvakrát po sobě zahráli touchdown, hráče Jacksonville Jaguars herní situace neodradila. Po celý zápas hráli konzistentně lépe.

A Buffalo Bills nepředvedli stejně silný tým, jako když vyhráli předchozí tři zápasy v řadě a minulý týden porazili prudce rostoucí Miami Dolphins. Ovlivnilo hru Bills jet lag? V prvním poločase vstřelili pouhých sedm bodů, ale ve druhém poločase se snažili dohnat ztrátu, ve čtvrté čtvrtině dvakrát Touchdown. nakonec však bylo pozdě.

Neradi svádíme vinu za výsledek zápasu na zranění, ale Buffalo Bills neměli v obraně zrovna vydařený týden. Chyběli jim Tre’Davious White a Christian Benford a DaQuan Jones a Matt Milano odešli ze hry předčasně. Jak na útočné, tak na obranné straně nepředvedli Bills vyrovnanost hrozivého týmu, který jsme mohli vidět v posledních několika týdnech.

Příště se Jacksonville Jaguars vrátí do Států, ale nemají pauzu. Příští neděli se Jacksonville Jaguars utkají s rivalem Indianapolis Colts, kterého v prvním týdnu porazili 31:21. Pokud jde o Buffalo Bills, ti se vrátí do Buffala, kde se utkají s New York Giants v zápase, který se bude hrát v neděli večer v rámci Sunday Night Football.

Pokud jste fanouškem nfl a náhodou si chcete koupit americký fotbal dresy, můžete si je koupit levněji tak, že přejdete přímo na mé webové stránky!